Emlak Arama
 • Şehir
  Semt
  Durum
  Türü
  M.Kare
   
  Fiyat
   
   
İlan No
Kredi Hesaplama
Hizmetlerimiz
Anket
Ev almak için doğru zaman olduğunu düşünüyormusunuz
 evet doğru zaman
 hayır doğru zaman değil
Anket Sonuçları
Banka Kredileri
Özel İlanlar
Hakkımızda
Firmamız 1999 yılında Gayrimenkul Danışmanlığı ile siz saygıdeğer Ankaralılara hizmet vermek için kurulmuş olup kurulduğu günden bu güne dek ailemize her geçen gün yeni bireyler katılmıştır.Firmamız sizlerle büyümek sizlere kaliteli ve işinin arkasında olarak hizmet vermektedir. Günümüzde gayrimenkul değerli bir yatırım aracıdır gayrimenkulun değer kaybı bulunmadığı için sektördeki hızlı gelişmelere ayak uydurmaktayız firmamız sizlere doğru seçimler için rehberlik ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Kurulmuş olduğumuz günden bu yana doğru tercihlere imza atan ve ailemizin bir ferdi olarak gördüğümüz dostlarımız bizlerden hayır dualarını eksik etmemektedirler. Sektör içerisinde her geçen gün olası değişiklikleri yakından takip etmekte olup sizlere bilinçli tüketici olarak uzman deneyimli kadromuzla alacağınız menkulde doğru seçenekleri sunmaktayız . Ayrıca istendiği taktirde evinizin tadilat,tamirat işlerinide takip etmekteyiz. Önemli olan güvenebileceğiniz bir firma ile tanışmak ve güvenebileceğiniz insanların gayrimenkulunuzu tanıtması ve pazarlamasını yapması ise sizin için ofisimize güvenebilirsiniz . Güvenliğiniz bizim için önemlidir. Firmamız 2010 yılından itibaren Mühendislik ve Otomasyon hizmetide sunmaya başlamıştır. Uzman kadromuz Fabrika, hastane, otel, avm, bina, hes lerin otomasyon işlerinide gerçekleştirmektedir. Uzman ekibimiz deneyimli tecrübeli kadromuzla Yurt içi ve yurt dışında faaliyet göstermekteyiz . Halka hizmet Hakka hizmettir, anlayışıyla yola çıkan firmamız yeniliklere her zaman açık ve kaliteli hizmet vermek için olağan üstü çaba göstermektedir. Dürüstlük ilkesi bizim vazgeçilmezimizdir. Yaradılana yaratandan ötürü saygı duyarız Çerçevemiz hep hakkaniyetten yana olmuştur
Misyonumuz
 • Müşterilerimize olası en doğru emlak seçeneklerini sunarak, sadece satış veya kiralama aşamasında değil emlakta geçirilen her günün memnuniyet içerisinde geçmesini sağlamak.  
 • İhtiyaçların doğru analizi ve doğru ekspertiz ile müşterilerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturmak.  
 • Müşterilerimize hızlı, tutarlı ve güvenilir hizmet vermek.  
 • Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve tüm gelişmelerden müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak.  
 • Ülkemizin en büyük emlak veritabanlarından birisini oluşturmak.  
 • Arzın çok yoğun olduğu sektörümüzde fark yaratarak marka haline gelmek.  
 • Reklamlara, tabelalara,  duyurulara ihtiyaç duymadan, tüm müşterilerimizi olumlu referanslarımız ile kazanmak.
Vizyonumuz

Tüm sektörlerin dinamiğinin yaratıcılık ve yaklaşım farkı olduğu inancındayız. Sektörlerin gelişimini sağlayan öncüleri diğerlerinden farklı yapan unsurun, yenilikçilik, vizyon farkı ve müşteri odaklılık olduğuna inanıyoruz. Bizlere göre her firma küçük veya büyük sektörüne birşeyler katmalıdır.

Her firma sektörün kemikleşmiş sorunlarının çözümü için kendi ekseninde de olsa bir çaba içerisine girmelidir. Bu çabaların, sektörel tecrübelerin ve birikimlerin sonucunda daha kaliteli bir arz sunulabilecektir. Sunulan hizmetin kalitesinin yükselmesi, sektörümüzün niteliğine ve kazançlılığına olumlu etki edecektir.

Bizlere göre, fazlasını almak için çok daha fazlasını vermek gereklidir. Daha fazlasını ancak daha iyisini sunabildiğinizde hakedersiniz. Bu felsefeyle altyapımızı ve hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmekte ve sektörün yenilikçi yüzü olmaya çalışmaktayız.

Emlak sektörünün genel niteliğinin gelişimi için, şirketimiz gibi diğer tüm sektör temsilcilerinin de çabası ve sinerjisi gereklidir. Ancak mükemmelliyetçiliğe inanan firmamız tek başına dahi olsa bu yenilikçi vizyonundan kopmayacaktır.

FİRMAMIZ LEGAL BİR İŞLETMEDİR.
Firmamız Legal bir işletmedir. Firmamız Ankara Tüm Emlakçılar Meslek odası ve Tüm Emlakçılar Federasyonu üyesidir. Üst makamlarımız Çevre Şehircilik Bakanlığı ve Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü ve Bölge Müdürlükleridir.
Firmamız sözleşmesiz işlem yapamamaktadır. Takdir edersinizki sektörümüz Gayrimenkul sektörüdür.Tapu fotokopisi ni almak mecburiyetindeyiz çünkü satmış olduğumuz yada satacağımız mülkün kime ait olduğunu görmeliyiz. Kiralık gayrimenkullerde vekil ise vekalet asıl ise tapu fotokopisi ve kimlikleri görmek bizim yasal hakkımızdır.
Basında Biz
Firmamız 06.01.2013 tarihli Rotamız Türkiye Programında Çıkmıştır.
Sitemizde yayınlanmakta olan Logo ve resimler Firmamızın resmi logo ve resimleridir.
Sitemizin Logosunu ve Sitemizde yayınlanan resimlerin kopyalanması suçtur.Sitemizden alıntı yapanlar TC.Ankara Mahkemelerinde Açılacak olan davaları kabul etmiş sayılır.
ANKARA TÜM EMLAKÇILAR MJESLEK ODASI 10. YIL ONUR BELGESİ TÖRENİNDEYDİK
10.YIL ONUR BELGEMİZİ ALDIK
SAHİBİNDEN İLAN VERMENİN SAKINCALARI
Günümüzde gayrimenkul sektörü hızla ilerlemekle birlikte biz profosyonel gayrimenkul danışmanlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Sakıncalar 1.) Telefon numaranız kötü niyetli insanların eline geçebilir!!! 2.) Net,gazete,camdaki ilanınız her türlü art niyetli insanlar için kaçınılmaz bir fırsattır. 3.) Siz emlakçıdan kaçarken aslında kötü emelli insanların tuzağına düşmüş oluyorsunuz .
FİRMAMIZ YASALARIN EMRETTİĞİ ŞEKİLDE HAREKET EDER
1.) Alıcı yada satıcı aday adaylarının araştırılması yapılır .Alıcı ciddi alıcımı ekonomik durumu , satıcı ciddi satıcımı tapu kendisinin yada yakınının üzerindemi vekaleti varmı ? 2.) Kiracı araştırılır kiracı neden evden çıkıyor ev sahibine takıntısı varmıdır yokmudur ? 3.) Tüm bize başvuru yapanlar sistemimizde kontrol edilir vatandaşlık numaraları ve ilgili mercilerden kontrol yapıldıktan sonra hizmet verilir .
yasal prosedür
Ankara Genelinde Dürüst Kaliteli İlkeli Hizmet Since 1999
   
   
 Adres Bilgileri
 Firma İsmi  CAN GRUP MEKANİK MUHENDİSLİK MAKİNE İNŞAAT GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK OTOMATİV İÇ VE DIŞ TİC A.Ş
 Adres   - Ankara
 Telefon  +90 312 33 454 62 & +90 312 33 457 67
 GSM  +90 535 42 169 06
 Faks  +90 312 33 454 62
 E-Posta  bilgi@cangayrimenkul.com
Harita için tıklayınız
 İletişim Formu
 İsim Soyad
 Telefon
 Faks
 E-Posta
 Mesaj
 Onay Kodu
 
   
 Şehir
 Semt
 Durum
 Türü
 Maksimum Fiyat
 İsim Soyad
 Telefon
 E-Posta
 Mesaj
 Onay Kodu